Svet-Stranek.cz
Erotické masáže v Praze, Masáže PRINCESS 773 480 202
Erotické masáže Praha,  Masáže PRINCESS

Erotické masáže | EROTICKÉ MASÁŽE PRAHA:Erotické masáže v Praze, Masáže PRINCESS 773 480 202

Erotické masáže | EROTICKÉ MASÁŽE PRAHA

       Erotické masáže


Odhalte kouzlo erotické masáže. U většiny z nás se vše, co souvisí s pohlavním životem, odehrává na několika málo místech těla. Erotickou masáží lze odhalit možnosti a schopnosti celého našeho těla.

Masáží lze vzrušení vyvolat či oddálit, může se vám otevřít svět nových vjemů a pocitů.

Erotická masáž obsahuje masáž  zad , hýždí , nohou , včetně chodidel ,intimních partií. K  této masáži  používáme masážní emulze nebo dětský olej . Dále pak dětské tělové mléko , vhodné především pro alergiky .


Masírovat začínáme zadní část těla – šíji, záda,hýždě, nohy,chodidla . Poté přichází asi nejočekávanější část a to je masáž přední strany těla, především intimních partií ;) Tu samozřejmě každá dívka pojme po svém. U erotické masáže žádná dívka neposkytuje orální a  klasický sex. Proto je čas strávený u nás, především pro ty, kteří si vyberou z nabídky erotickou masáž , nevšední erotický zážitek, anebo  pro ty, co mají jednoduše respekt z erotických podniků.
Masáž  je  zakončena  erotickou  masáží  intimních partií . Samozřejmostí  je Vaše vyvrcholení.


Erotická  masáž celého těla, zakončena vzájemným uspokojováním.

Dívka nahoře bez, v šatičkách stažených do pasu nebo v sukýnce nebo  pro podpoření Vaší fantazie nahá. Striptýz, autoerotika, lesbishow ...vše je o domluvě... Čas strávený vzrušující erotickou masáží, je určen pro příjemnou relaxaci nabitou erotikou a především pro ty, kteří chtějí zažít nevšední erotický zážitek.....

ORÁL ANI KLASICKÝ SEX NEPOSKYTUJEME !!
 


Erotická relaxační masáž pro páry.

Erotická masáž obou partnerů se závěrem dle vašich představ. Vzájemným uspokojováním rukou nebo sexem partnerů ve společnosti dívky, která se zapojí podle předchozí domluvy. Chcete se cítit jako v ráji? Budete se tak cítit stejně ,ale zkuste k sobě přizvat rovnou dvě dívky!;)